Ekonomi

Emekliye Müjdeli Haber! Hesaplarına Resmen Para Yatacak!

Emekli binlerce vatandaşı yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı. Resmi olarak yapılan duyuruya göre emeklinin hesabına para yatacak. Emeklilerin en çok araştırdığı konulardan birisi şüphesiz maaşlarını hangi bankadan alacakları oluyor. Bankalar da emekli müşterilerini mutlu etmek için bir dizi kampanya hazırlığı yapıyor. Son olarak Halkbank tarafından yapılan duyuruya göre emeklinin hesabına geri ödemesiz para yatacak. Peki şartları nedir? İşte detaylar…

Emekli Promosyon Detayları

Emekli milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı. Milyonlarca emeklinin hesabına geri ödemesiz 750 TL yatırılacak. Halkbank’ın en önemli şartı emeklinin maaşını kendi bünyesinden alması.

Yapılan açıklamaya göre Emekli maaşını Bankamız aracılığıyla alan veya maaşını Bankamıza transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesinden faydalanabileceklerdir.

Halkbank Emekli maaşını Halkbank ‘a transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşlarının Bankaya yatması akabinde promosyon ödemesi yapılabilecektir.

1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacaktır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; tüm Halkbank şubelerimizden, Bank24 ATM’lerimizden, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattımızdan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler