Magazin

Emine Ün Yeniden Ortalığa Çıktı; Verdiği Pozlar İle Yaktı Geçti! “Pembe Çok Yakışmış” Instagram Yangın Yeri…

Bir döneme damgasını vuran isimlerden biri olan Emine Ün, kendisine ekranlardan uzak bir hayat kurmuştu. Hayranları ve destekçileri ile sosyal medya platformlarından iletişim kurmaya devam eden Emine Ün’den çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Emine Ün’ün tatil fotoğrafları ise, pek çok Instagram kullanıcısı tarafından beğenildi.

Geçmişte yer aldığı dizilerde canlandırdığı karakterler ile hafızalara kazınan Emine Ün, aynı zamanda Emre Kınay ile yaptığı evlilik ile de çok konuşulmuştu. 2009 yılında kızının babası Emre Kınay ile yollarını ayıran Emine Ün, yeniden evlendi. Ailesi ile birlikte tatile çıkan Emine Ün’den ilk iddialı paylaşım ise, gecikmedi.

Emine Ün, Tatil Sezonunu Açtı

Mahallenin Muhtarları isimli dizide canlandırdığı Emine karakteri ile hafızalara kazınan Emine Ün, ekranlardan uzak yaşantısını rol aldığı reklam filmleri ile bozmaya başladı. Ekranlara yeniden reklamlar ile geri dönen Emine Ün, sezonun yorgunluğunu üzerinden atmak için soluğu tatilde alan Emine Ün, soluğu Muğla’da aldı. Tatil sezonunu Muğla’da açan Emine Ün, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından tatile ilişkin paylaşımlar da yapmaya başladı. 44 yaşındaki Emine Ün’ün pembe mayolu pozları bir hayli dikkat çekerken; eski model olan ünlü ismin formundan da hiçbir şey kaybetmediği görüldü. Emine Ün’ün tatil pozlarına takipçilerinden beğeni ve yorum yağmuru yağarken; ünlü isme gelen en ilgi çekici yorum “Pembe sana çok yakışıyor” oldu.

Emine Ün Kimdir?

İbrahim Alkan’ın kızı olarak dünyaya gelen Emine Ün, 24 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Etiler Lisesi’nden eğitim aldıktan sonra eğitimine devam etmeyen Emine Ün, Neşe Erberk’in ajansında modellik yapmaya başlayarak podyumlara adımını attı. 1992 yılında başladığı modellik ile birlikte oyunculuk da yapmaya başlayan Emine Ün, aynı yıl ATV’nin dizisi Mahallenin Muhtarları’nda yer aldı. Can Gürzap, Levent Özdilek, Ayla Algan gibi isimlerden oyunculuk dersi aldıktan sonra adını daha sık duyurmaya başlayan Emine Ün, Canısı filmi ile hafızalara kazındı. 2006 yılında rol aldığı Sihirli Annem dizisi ile oyunculuğu bırakan Emine Ün, bu dizide ise Yosun isimli bir karakteri canlandırdı. İlk evliliğini Emre Kınay ile gerçekleştiren Emine Ün, geçen 5 yılın ardından 2009 yılında boşandı. 2012 yılında Tolga Karakaş ile evlenen Emine Ün, bu evliliğini hala sürdürüyor.

İlgili Makaleler