Gündem

Emniyetten Kötü Haber! 15 Poliste Corona Virüs Görüldü

Emniyet Teşkilatı’nda şu ana kadar ülke genelinde aralarında 2 emniyet müdürünün de bulunduğu 15 corona virüs vakası tespit edildi. Bunlardan 10’unun İstanbul’da görevli olduğu öğrenildi.

Ülke genelinde kargaşayı önlemek ve halkın güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat görev balında olan polis teşkilatına corona virüs sıçradı. Alınan bilgiler doğrultusunda, şimdiye kadar 15 poliste corona virüs tespit edildi.

İzmir’de ve Samsun’da birer polis memuru, Sakarya’da bir memur ve Rize’de bir bekçi için corona virüs teşhisi konuldu. İstanbul’da ise 2 emniyet müdürü, 7 polis memuru ve bir bekçinin corona virüs testlerinin pozitif çıktığı duyuruldu. Kuru öksürük, ateş ve halsizlik semptomlarından şikayetçi polisler, hastaneye kaldırılarak tedavilerine başlandı.

CORONA VİRÜS EN ÇOK ZEYTİNBURNU’NU ETKİLEDİ

Corona virüsün en çok etkilediği yer ise Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden sorumlu 2. Sınıf Emniyet Müdürü Cenk Özmen ile İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı 4. Sınıf Emniyet Müdürü Süleyman Gökdemir, corona virüs sebebiyle hastaneye kaldırıldıktan sonra tedavilerine başlandı. İlçe Emniyet Müdürü Burak Bodur’un ise genel sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir