İşkur İş İlanlarıÖzel sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

En az ilköğretim mezunu 1476 personel alınacak

En az ilköğretim mezunu olanlar arasından belirtilen özelliklere sahip 1476 personel alım yapılacağı duyuruldu.

Türkiye genelinde iş arayanların ilk adresi olan İŞKUR üzerinden en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 1476 personel alım yapılacağı açıklandı.

EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU HERKES BAŞVURU YAPABİLİR

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan makineci personel alım ilanına en az ilköğretim mezunu herkesin başvuru yapabileceği açıklanırken ayrıca adayların ilanlarda belirtilen özellikleri de taşımaları gerektiği aktarıldı.

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPILACAK

En az ilköğretim mezunu makineci personel alım ilanına tüm adaylar ilk olarak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden başvuru yapacak. İŞKUR üzerinden başvuru yapılması sonrasında adaylar arasında işe en uygun olanlar firmalar tarafından aranarak görüşmeye çağrılacak ve en uygun olan adaylarla sözleşme yapılacak.

SGK VE ÖĞLE YEMEĞİ VERİLECEK

İŞKUR üzerinden yayımlanan makineci iş ilanlarına adayların SGK kayıtları yapılacak öte yandan işe başlayan adaylara öğlen yemeği ücretsiz bir şekilde verilecek.

İŞKUR MAKİNECİ İŞ İLANINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan makineci iş ilanına başvuru yapılması için öncelikle iş arayan girişi kısmından giriş yaptıktan sonra İŞKUR kaydı yaptırmanız gerekiyor. Detaylı bir şekilde özgeçmişinizi tamamladıktan sonra uygun olduğunuzu düşündüğünüz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR MAKİNECİ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler