İşkur İş İlanları

En az ilköğretim mezunu 258 sekreter alımı yapılacak!

Özel şirketlerde sekreter olarak çalışmak isteyen vatandaşlar internet sayfalarında ilan araştırmaları yapıyorlar. Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) resmi sitesi üzerinden 258 sekreter kadrosu için çeşitli ilanlar yayınladı. İşte İŞKUR sekreter ilanı için detaylar…

Corona virüsü salgını sonrası İŞKUR personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Son olarak İŞKUR üzerinden 258 sekreter alımı yapılacağı öğrenildi. Özel şirketler için yapılacak alımlarda adayların kadrolara göre en az ilköğretim ve lise mezunu olması gerektiği belirtildi. Farklı şehirler için yapılacak alımlara başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak tamamlanacak. Peki, özel şirketlerde sekreter olarak çalışmak için genel başvuru şartları nelerdir?

Sekreter İlanları Genel Başvuru Şartları

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Bilgisayar Kullanmayı Ve Ofis Programları (WORD, EXCEL BİLEN )

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp SEKRETER yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

İlgili Makaleler