Gündem

En Fazla Vaka Olan İlçe ! Kaymakam İsyan Etti: Vakalar Arasında 1 Yaşında Bebekler Var

Zonguldak'ın Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay, yaptığı açıklamalarında vaka sayılarının her geçen gün hızla arttığını ifade ederek vakalar arasında 1 yaşındaki bebeklerin de olduğunu vurguladı.

Zonguldak’ın Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay, yaptığı açıklamalarında vatandaşları corona virüsü salgınına karşı uyardı. Kaymakam Altay açıklamalarında banka önlerinde çok yakın mesafede bulunan vatandaşları gördüğünü belirterek şöyle devam etti:

EN FAZLA VAKA OLAN İLÇE

“Lütfen kurallara uyalım mesafeyi koruyalım, artık daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Vaka sayılarımız her geçen gün hızla artıyor, şu an yeni vaka sayılarında Zonguldak genelinde en fazla yeni pozitif vaka olan ilçeyiz”

VAKALAR ARASINDA 1 YAŞINDA BEBEKLER BİLE VAR

Ayrıca Kaymakam Altay vakalar arasında 1 yaşında bebeklerin de olduğunu belirterek “Maalesef yeni vakalar arasında 1 yaşından başlayan bebekler, çocuklar bile görülmeye başladı. Sokaklarda parklarda çocuklarınızın maskesiz olarak gece yarılarına kadar gezdiğini toplanıp oturduğunu görüyorum. İleri ki günlerde daha sıkı tedbirlerle karşılaşmamak için lütfen tedbirlere uyalım” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler