Gündem

Epic Games Bu Kez Çıldırdı; O Oyunu Hediye Ediyor! Rakibi Kalmayacak! 9 Haziran’a Kadar Ücretsiz Alınabiliyor!

Özellikle insan yaşamının hareketlenmesiyle birlikte dijital oyunlar da boş zaman aktiviteleri arasında önemli bir yer edinmeye başladı. Dijital teknolojinin bu denli hızlı geliştiği günümüzde oyunlar mobil telefonlara kadar sirayet etmişken; pek çok oyun şirketi de en çok para kazanan işletmeler arasındaki yerini aldı. Günden güne kullanıcı sayısını artıran Epic Games isimli oyun şirketi ise, yeni müşterilerini artırmak için eşsiz bir kampanya başlattı.

Son üç haftadır kullanıcı sayısını artırmak ve marka ismini güçlendirmek için yeni bir kampanya ile oyun severlerin karşısına çıkmaya başlamış olan Epic Games isimli oyun şirketi, bedava oyunlar dağıtmaya başladı. Her hafta ücretli olarak sunulan bir oyunu bedava veren Epic Games, bu haftanın ücretsiz oyununu da belirledi.

Bu Haftanın Hediyesi Wolfenstein: The New Order

Oyun severlerin sıklıkla çalışmayı tercih ettiği şirketlerden biri olan Epic Games, yeni kampanyası ile daha da gözde hale geldi. Gözdeliğini her geçen gün artıracak bir kampanya ile oyun severlerin karşısına çıkan Epic Games, son üç haftadır verdiği bedava oyun hediyesini bu hafta da sürdürdü. Bu hafta 58 TL değerinde Wolfenstein: The New Order oyununu ücretsiz bir şekilde hediye edecek olan Epic Games, kampanyanın 9 Haziran 2022 tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Yani Epic Games’ten ücretsiz bir şekilde Wolfenstein: The New Order oyununu almak isteyen oyun severlerin 9 Haziran 2022 günü Türkiye saati ile 18:00’e kadar söz konusu oyununun app’ini kütüphanesine eklemesi gerekiyor.

Yeni Hediye Oyun Sürpriz

Bu haftanın hediyesinin belli olmasının ardından gözleri yeni haftadaki hediyesine çevirten Epic Games, şimdiden oyun severleri heyecanlandırmayı başarıyor. Her hafta birbirinden pahalı oyunları ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunan Epic Games, 9 Haziran 2022 tarihi itibariyle sunacağı hediye oyunu ise, henüz belirlemiş bulunmuyor. 9 Haziran 2022 tarihinden itibaren yeni haftasının hediyesini de oyun severlere açıklayacak olan Epic Games, bu hafta da sürpriz yapma geleneğini koruyor. Üstelik Epic Games’te her hafta olduğu gibi bu hafta da 9 Haziran 2022 tarihi saat 18.00’dan itibaren yeni oyun kütüphane eklenebiliyor.

İlgili Makaleler