Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Erciyes Üniversitesi tarafından Resmi Gazete'de bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda sağlık personeli alımı yapılacağı ifade edildi. İlana ilişkin başvuru detayları ile adaylarda aranan şartları haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Erciyes Üniversitesi tarafından Resmi Gazete aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda hemşire ve sağlık teknikeri alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilana ilişkin adaylarda aranan şartları ve başvuru detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı
Erciyes Üniversitesi Personel Alımı

BAŞVURU DETAYLARI

Erciyes Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvurular bugün itibari ile başladı. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 25 Şubat’a kadar yapacaklardır. Adaylar başvurularını Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen yapacaklardır.

ARANAN ŞARTLAR

Bunun yanı sıra Erciyes Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar arandığı ifade edildi. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda aranan şartlar şöyle:

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

c) Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,

d) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

e) Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

f) Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.

g) 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İlanın detayları için TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden alık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Ayrıca son gelişmeleri, güncel ve son dakika haberlerini Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir