Magazin

Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler Yine Eleştirilerin Hedefinde! O Tulumu Giydi, Bambaşka Bir İsme Benzedi! “Buket Aydın Ne Alaka?”

Magazin dünyasının en sık konuşulan isimlerinden biri haline gelen Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, geçtiğimiz gün yaptığı sosyal medya paylaşımı ile takipçilerinin eleştiri oklarını üzerine çekti. Berfu Yenenler’i verdiği poz ile ünlü başka bir isme benzeten sosyal medya kullanıcıları o ismi açıklayınca ortalık karıştı.

Girdiği polemiklerden çektiği sosyal medya videolarına kadar her hareketi ile konuşulan isimlerden biri olan Berfu Yenenler, özellikle son paylaşımı ile sosyal medya tartışmalarının odağı haline geldi. Berfu Yenenler’i Buket Aydın’a benzetilmesi ise, ünlü ismin verdiği pozun tartışılmasına neden oldu.

Berfu Yenenler, Buket Aydın’a Benzetildi

Eser Yenenler’in eşi olan Berfu Yıldız Yenenler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren isimler arasındaki yerini almayı başardı. Gerçekleştirdiği paylaşımları ile binlerce beğeni ve yorum alan Berfu Yenenler, son olarak kırmızı tulumu içerisinde verdiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Fotoğrafta “çok fazla efekt kullandığı” yönündeki iddialar ile adeta eleştiri yağmuruna tutulan Berfu Yenenler, bu kez takipçilerinden geçer not alamadı. Ünlü ismi asıl şaşırtan ise, verdiği pozun bir sosyal medya kullanıcısı tarafından Buket Aydın’a benzetilmesi oldu. Berfu Yenenler’in fotoğrafın altına; “Buket Aydın ne alaka?” yorumunda bulunan sosyal medya kullanıcısı, aldığı beğeni ve cevaplar ile pek çok sosyal medya kullanıcısının da aynı benzerliği gördüğünü ortaya çıkarmış oldu.

Berfu Yenenler’in Paylaşımı Daha Önce De Çok Konuşuluyordu

Eser Yenenler ile evlendikten sonra daha da çok konuşulur hale gelmiş olan 2015 Miss Turkey güzellik yarışması dördüncüsü Berfu Yenenler, bu evliliğinden sahip olduğu iki çocuğunun büyüme evrelerini de sık sık çekip sosyal medya hesabından paylaşıyordu. Aile yaşamını sergilemesi nedeniyle bazı takipçilerinden “samimi” olduğu yönünde olumlu yorumlar alan Berfu Yenenler, bazı takipçilerinden ise aile yaşamının gizliliğini önemsememesi nedeniyle olumsuz eleştiriler almıştı. Çektiği her video ile konuşulan isimlerden biri olan Berfu Yenenler, geçmişte çektiği bir video üzerinden ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın ile de polemiğe girmişti. İkili arasındaki polemik uzunca süre konuşulmuş ve iki ünlü ismin birbirine yaptığı göndermeli paylaşımlar çok ses getirmişti.

İlgili Makaleler