Gündem

Eski Paşa Aytaç Yalman’ın Ölüm Sebebi Corona Virüsü !!

Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman'ın corona virüsü nedeniyle öldüğü iddia edilmişti. Hastanenin başhekimliği tarafından konu hakkında bir açıklama yapıldı.

Kara Kuvvetleri eski Komutanı Aytaç Yalman’ın ölüm sebebine ilişkin spekülasyonlar gündeme gelmiş Paşa’nın corona virüsü nedeniyle öldüğü iddia edilmişti.

AÇIKLAMA YAPILDI

Bu iddiaları doğrular cinsten açıklama ise hastanenin başhekimliğinden geldi. Başhekimlik tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Aytaç Yalman’ın corona virüs nedeniyle öldüğü kanaati oluşmuştur”

Bunun yanı sıra Aytaç Yalman’ın eşi de corona virüsü tedavisi görüyor.

Eski Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman’ın ani ölümüyle ilgili dünden beri bir çok iddia vardı. Aytaç Yalman, Fenerbahçe Orduevi’nde spor yaparken aniden rahatsızlanıp eski adı GATA olan hastaneye kaldırıldı. Aytaç Yalman’a burada koronavirüs teşhisi konuldu. Yüksek ateşi olan Aytaç Yalman evine gitmek istedi ancak hastanede yaşamını yitirdi.

EŞİ VE KARDEŞİ KARANTİNADA

Aytaç Yalman’ın cenazesi çok az kişi ile defnedilirken cenaze için hiç kimseye haber verilmedi. Ayrıca Yalman’ın ölümün ardından eşi ve onunla temas eden kardeşi de hastaneye kaldırılarak karantinaya alındı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir