Magazin

Eski Şampiyon Cemal Can Cansever, Survivor 2022 Şampiyonu Resmen İfşa Etti! Ardından Gelen Acun Ilıcalı Fotoğrafı İse Her Şeyi Doğruladı! Meğer…

TV8 ekranları aracılığıyla seyirci karşısına çıkan Survivor yarışmasına katılmadan önce internet ünlüsü olarak tanınan Danla Bilic ile çektiği videolar sayesinde sosyal medya platformlarında popüler bir hale gelen Cemal Cansever, katıldığı Survivor Türkiye 2020 yarışmasını ise, popüler olarak tamamlamıştı. Yarışmadan sonra da Acun Ilıcalı ile görüşmeye devam eden Cemal Cansever, bombayı patlattı.

Şampiyon olduğu Survivor Türkiye 2020 yarışmasının ardından yarışı takip etmeye devam eden Cemal Cansever, yarışmadaki favorisini açıkladığı paylaşımı ile adeta Instagram’ı birbirine kattı. Şampiyon Cemal Cansever’in bu paylaşımı bir hayli konuşulurken, ardından gelen Acun Ilıcalı paylaşımı ise, Survivor tutkunlarının aklını bir hayli karıştırdı.

Cemal Cansever, Şampiyonunu Açıkladı

Adım adım finale yaklaşmakta olan Survivor All Star 2022 yarışmasında şampiyonun kim olacağı da büyük bir merak konusu haline dönüştü. Pek çok ünlü ismin yakından takip ettiği Survivor All Star 2022 yarışmasının bir fanı yarışmanın eski şampiyonu Cemal Cansever çıktı. Survivor All Star 2022 yarışmasından sık sık paylaşımlar gerçekleştiren eski şampiyon Cemal Cansever; 3,1 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından desteklediği ismi de paylaştı. Arkadaşı Berkan Karabulut’a açık destek veren Cemal Cansever, Berkan Karabulut ile çekilmiş olduğu fotoğrafın altına; “Ömründen bir güne daha çizik atarken; güzel duygularla ve birlik beraberliklerinle daha da güçlendiğini hissederken, aç kalbinin kapısını ve ellerini sonuna kadar, sonsuza kadar. Çok hak ediyorsun Bekom” ifadeleriyle hem yarışmacıya açık destek verdi hem de yarışmacının doğum gününü kutladı.

Eski Şampiyon Acun Ilıcalı’dan Ayrılmadı

Survivor Türkiye 2020 yarışmasını şampiyon olarak tamamlayan Cemal Cansever, yarışmadan sonra Acun Medya ve Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı ile bağlarını koparmadı. Geçtiğimiz gün Acun Ilıcalı ile çekilen bir fotoğrafını yine kendi Instagram hesabından paylaşan Cemal Cansever, Ilıcalı ile basketbol maçı izlerken poz verdi. O anları ölümsüzleştirerek, takipçilerinin beğenisine sunan Cemal Cansever, fotoğrafın altına ise; “Eğer hayatınızda Acun abi varsa her an her şey olabilir” notunu düştü. Cemal Cansever’in o pozu binlerce beğeni alırken, destek yorumları almayı da başardı.

 

İlgili Makaleler