Gündem

Eski TRT Spikeri Tamer Durukan Covid-19 Nedeniyle Hayatını Kaybetti!

Eski TRT Spikeri Tamer Durukan, İzmir Narlıdere Huzurevi’nde yaşamını sürdürüyordu ancak alınan son bilgilere göre, Covid-19 sebebiyle hayata gözlerini yumdu. Daha önce CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Narlıdere Huzurevinde yaşayan 270 kişi ile 60 çalışanda Covid-19 tespit edildiğini aktararak konuyu Meclis'e götürmüştü.

İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşayan eski TRT spikeri Durukan’ın Covid-19 testi pozitif çıkmasıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görmesi için kaldırılmıştı. Solunum cihazına bağlı tedavi gören Durukan’ın bugün hayata gözlerini yumduğu öğrenildi.

HUZUREVİ MECLİS’E TAŞINMIŞTI

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko ise daha önce Narlıdere Huzurevinde yaşayan 270 kişi ile 60 çalışanda Covid-19 tespit edildiğini aktararak konuyu Meclis’e götürmüştü. Tamer Durukan’ın hayatını kaybetmesiyle tekrar konu huzurevine getirildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler