Gündem

Eskişehir’de bir kadın ayrılmak isteyen nişanlısını ormanda boğazını keserek öldürdü!

Eskişehir’de kayıp olarak aranan bir adamın nişanlısı tarafından ormanda öldürüldüğü ortaya çıktı. Genç kadın nişanlısını 8 bıçak darbesiyle boğazını keserek öldürmüş.

Eskişehir Ihlamurkent mahallesinde yaşayan 28 yaşındaki Emrah Öztürk ortadan kaybolmuştu. Kayıp olan adamın yakınları durumu hemen polislere bildirdiler. Kayıp hakkında soruşturma başlatan polis güvenlik ve iş yeri kameralarını inceledi, Polis, Zehra A. ile Emrah Öztürk’ün Eskişehir-Seyitgazi karayolu üzerindeki ormanlık alana girdiğini ancak buradan Zehra A’nın tek başına ayrıldığını tespit etti. Çiftin gittiği ormanlık alanda inceleme başlatan polis Emrah Öztürk’ün karın bölgesine aldığı 8 bıçak darbesinin yanı sıra boğazının kesilerek öldürüldüğünü tespit etti.

Kaçmaya çalıştı

Nişanlısını öldürmekten zanlı Zehra A, Antalya’ya kaçmak isterken, polis ve jandarma ekiplerinin ortak düzenlediği operasyonda yakalandı.
Jandarma ekiplerinin gözaltına aldığı kadın nişanlısı Emrah Öztürk ile aralarında sorunlar olduğunu ve nişanı atacağını söylediği için Öztürk’ü öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi.
Öztürk’ün cesedi, otopsi işlemleri için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir