Magazin

Esra Erol’da Nergiz ve Hüseyin Zorlu olayı şoke etti! Bugünden itibaren ilişiği kesilecek

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programına Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın katılarak canlı yayında flaş açıklamada bulundu.

Esra Erol’da programında Nergiz Hanım’ın evlenmek üzere olduğu 63 yaşındaki Hüseyin Zorlu’nın evli olduğu ortaya çıkması konusu ile ilgili olarak Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın Esra Erol’da katıldı. Bedri Yalçın canlı yayına bağlandığı Esra Erol’da programında bu konular hakkında bilgisi olmadığını ifade ederek, Hüseyin Zorlu’nun bundan sonra parti ile ilişkisinin kesileceğini duyurdu.

ESRA EROL NERGİZ VE HÜSEYİN OLAYI NE?

63 yaşındaki Hüseyin Zorlu ile evlenmek istediği sırada evli olduğunu öğrenen Nergiz Hanım, Esra Erol’da programına katılarak Hüseyin Zorlu’ya borç para vererek dolandırıldığını iddia etti. Kendisinin evlenmek zorunda olduğu Hüseyin’in aslında evli olduğunu öğrenen Nergiz Hanım büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Programda ise Hüseyin Bey’in daha önce 5 kez evlilik yaptığı ortaya çıkarıldı.

HÜSEYİN ZORLU HANGİ PARTİDEN?

Hüseyin Zorlu’nun Anadolu Birliği Partisi’nden olduğu fakat bu olaylardan sonra Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın tarafından parti ile ilişiğini kesileceği açıklandı.

İlgili Makaleler