Personel Alımı

Evde çalışmak isteyenler için iş ilanı yayınlandı! En az ilkokul mezunu olanlar başvurabilir

Türkiye’de corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle hükumet tarafından vatandaşlar evde kalmaları konusunda uyarılar yapılıyor. Ayrıca kapatılan birçok kurum ve işletme sonrası çok sayıda vatandaş işsiz kalırken birçok vatandaş ise ücretsiz izne ayrılmak zorunda kaldı. Evde kaldıkları süre boyunca ihtiyaçlarını karşılamak için iş arayan vatandaşlara İŞKUR tarafından iş imkanı sunuldu.

Neredeyse dünyanın her ülkesinde vatandaşlar corona virüsünden korunmak için evlerine sığındılar. Türkiye’de çok sayıda kişi Covid-19 tedbirleri nedeniyle ücretsiz izne ayrılırken, birçok vatandaş işinden ayrılmak zorunda kaldı. Yaşanan bu olaylar nedeniyle internet sayfalarında en çok araştırılan konulardan biri de “evden para kazanmanın yolları” oldu. Dışarı çıkmadan, evde para kazanmak isteyen vatandaşlar için İŞKUR üzerinden iş ilanları yayınlandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) en az ilkokul mezunu olanların başvuru yapabileceği evde çocuk bakım elemanı başvurularına ilişkin ilanlar yayınladı. Evde çalışmak isteyenler adaylar başvurularını İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirebilirler.

Evde Çocuk Bakım İçin Genel Başvuru Şartları

En az ilkokul mezunu
Çocuklarla iyi anlaşan
Tercihen deneyimli
Tercihen sigara kullanmayan
Oyun arkadaşı olabilecek
Temizliğe önem veren

Evde Çocuk Bakım İş İlanlarını Görmek ve Başvurmak İçin Tıklayınız

Evden para kazanma yolları! Evde ek iş ilanları

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir