Gündem

Evlilik programı yarışmacısı corona virüsüne yakalandı!

Bir televizyon kanalında yayınlanan ve çok sayıda izleyici kitlesi elde eden “kısmetse olur” programının gelin adayı Cansel Çördük corona virüsüne yakalandı. Amerika’da yaşayan Çördük sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Birkaç dakika önce testim pozitif çıktı ve karantinaya alındım" dedi.

Corona virüsü tüm dünyada bir çok kişinin hastalanmasına ve ölmesine neden oldu. Henüz kesin bir tedavisi bulunamayan, ancak ülkelerin uygun aşı bulmak için yarışa girdiği corona virüsü televizyon dünyasından tanınan bir ismi daha hasta etti.

“Kısmetse olur “ isimli evlilik programından tanınan fenomen gelin adayı sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, virüse yakalandığını duyurdu. Amerika’daki bir hastanede tedavi gören Çördük, corona virüsü daha önceden çok ciddiye almadığını ancak şimdi çok zor nefes aldığını dile getirdi.

İşte Cansel Çördük’ün o paylaşımı:

“Birkaç gündür öksürük, nefes darlığı çektim ama çok ciddiye almadım çünkü hep bunlardan şikayet ediyordum. Zaten nefes darlığı vs hep vardı çocukluğumdan beri. Bu koronavirüs olayı bana bulaşmaz diye düşünsem bile hep temiz, hijyenik kaldım yaşıma rağmen. Yakalandığımı birkaç dakika önce öğrendim karantinaya alındım. Yaşım 23 olmasına rağmen çok ağır geçiriyorum çok zor nefes alıyorum yaşımdan dolayı. Beni hasta olarak kabul ettiler yaşlıları etmiyorlar… Zaten çocukluğumdan beri olan nefes darlığımı çok ağır çekiyorum bana bakan hemşire kadın bir siyahi ve bir sürü insanın işten kaçıp eve kapandığını söyledi. Bu kadın para için burada değil… Ve evet böyle insanlar hala var. O yardım etmek istiyor. Açıkçası bu koronavirüs şeyiyle dalga geçiyordum, beni ele geçirene kadar. 2 hafta karantinada kalacağım. Asla evden çıkma! Ben atlatacağım ama 53 yaş ve üstü hayır.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir