Personel Alımı

Fabrikada görevlendirilmek üzere 500 kadın 100 erkek personel alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden fabrikada görevlendirilmek üzere 600 personel alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilköğretim mezunlarının başvuru yapabileceği belirtilen ilanda deneyim şartı aranmıyor. Peki fabrikada çalışmak için son başvuru tarihi ne zaman?

Kontrollü sosyal hayat döneminde özel şirketler personel alımlarına devam ediyor. Fabrikalar her ne kadar corona virüsü salgını sürecinde kapılarını kapatsa da salgın sonrası yeniden faaliyete geçtiler. Bu kapsamda eleman açıklarını kapatmak isteyen şirketler İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınlıyorlar. Konya Ereğli’de bulunan Lark Gıda Ambalaj İnşaat Sanayi Ticaret Limitet Şirketi, fabrikada görevlendirilmek üzere 600 personel alımı yapacak. Kurum tarafından verilen 8 Mayıs 2020 tarihinde verilen ilana en geç 6 Haziran 2020 tarihine kadar başvurular gerçekleştirilebilecek. Kadroya alınan personeller ‘bisküvi imalat işçisi’ statüsünde çalışacaklar.

İş Tanımı

Şirket tarafından yapılan açıklamada, “ Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Lark Bisküvi Fabrikasına, tecrübeli veya tecrübesiz 500 bayan 100 bay büskivi işçisi alınacaktır. 3 vardiya çalışma yapılacaktır.” İfadeleri kullanıldı. İlana en az ilköğretim mezunu ve 18 ile 35 yaş arasında olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirebilirler.

Çalışma Adresi : ORG. SAN. BÖL. 6. CAD. NO:2/1
EREĞLİ/KONYA
KONYA / TÜRKİYE

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

İlgili Makaleler