Ekonomi

Faizler sıfırlandı! İşte kampanyalı otomobil fiyatları

Çin’den dünyaya yayılan corona virüsü salgını nedeniyle dünya genelinde pek çok fabrika üretimi durdurdu. Bu nedenle piyasalarda sıfır araç tedariki zorlaştı. Bu durum fiyatlara yansıdı. Son dönemdeki fiyat artışından şikayet eden vatandaşlara müjde ise bazı markalardan geldi. Tekrar üretimin başlaması ile beraber bazı markalar yüzde sıfır faizli ödeme seçenekleri ile kampanyalar başlattılar. İşte kampanyalı otomobil fiyatları

Bu sene araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar fiyat araştırmaları yapıyorlar. Corona virüsü pandemisi nedeniyle artan fiyatlardan şikayet eden vatandaşların imdadına otomobil markaları yetişti. Normalleşme adımları ile beraber tekrar üretime geçilmesi ile otomobil markaları da kampanyalarını duyurmaya başladılar. Bazı markalar müşterilerine yüzde sıfır faizli ödeme seçenekleri sundular. İşte kampanyalı otomobil fiyatları

Kampanyalı otomobil markaları

PEUGEOT

PEUGEOT hafif ticari modeli Rifter, EAT8 8 ileri tam otomatik şanzımanlı versiyonlarında yüzde 0 faiz veya aylık 2 bin 500 TL taksit ile satışa sunuluyor.

CITROEN

Citroen Türkiye, ekim ayı kampanyalarını duyurdu. Markanın C3 modeli de, 50 bin TL kredi için aylık bin 500 TL taksit ödemesi veya 60 bin TL için 20 ay yüzde 1.19 faiz seçeneği ile kampanyaya dahil edildi.
Hafif ticari model Berlingo’da ise 60 bin TL için 20 ay yüzde 1.19 faiz seçeneği ile veya 18 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz seçeneği sunuluyor.

MERCEDES

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 0 km otomobil alımlarında ekim ayına özel finansman seçeneklerini açıkladı. Bu kapsamda, A-Serisi Hatchback sahibi olmak isteyenler için 245 bin TL krediye 12 aya kadar yüzde 0.99 faiz oranı sunuluyor.

NİSSAN
Nissan, Qashqai modelinin cam tavanlı dizel otomatik versiyonunda 75 bin liraya yüzde 0 faiz seçeneği sunuyor.

OPEL

Opel, Corsa modelini 45 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0 faiz seçeneği ve 159 bin 400 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkardı

Grandland X’i 303 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve 70 bin TL kredi için, 15 ay, yüzde 0 faiz seçeneği ile, Crossland X ise 211 bin 300 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Opel Combo modeline de ekim ayında, 45 bin TL kredi için 15 ay, yüzde 0 faiz seçeneği yer alıyor. Combo 170 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler