Gündem

Fatih Portakal Küfür İçin Ekrem İmamoğlu’na Sitem Etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun oturum sırasında kendisine laf atan AK Parti'li Meclis Üyesi Mehmet Akif Aşıkkutlu'ya küfür ettiği iddia edilmişti. FOX TV haber sunucusu Fatih Portakal ise Ekrem İmamoğlu'na sitem etti.

Fatih Portakal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun, İBB Meclisi’nde AK Parti’li Aşıkkutlu’ya küfür ettiği iddialarıyla ilgili Ekrem İmamoğlu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Portakal açıklamalarında gerekçesi ne olursa olsun, İmamoğlu’nun böyle bir hakkı olmadığını belirtti.

Konu ile ilgili olarak Fatih Portakal Ekrem İmamoğlu’nun zor bir durumda olabileceğini, İstanbul gibi bir şehri birçok zorluk altında yönetmeye çalıştığını ancak kimsenin kimseye hakaret etmemesi gerektiğini ifade etti.

Fatih Portakal
Fatih Portakal

YAPILAN AÇIKLAMA

FOX TV haber sunucusu Portakal açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

”Neticede kimse kimseye hakaret edemez. Böyle bir hakkı da yok. Hele hele siyasetçilerin, hele hele insanların farklı bir gözle baktıkları İmamoğlu profiline aykırı bir davranıştır bu. Umarım bu son olur. İnsanlar öfkelerini kontrol etmek zorunda. Bu herkes için geçerli. Sadece beyefendi için değil. Benim için de herkes için de geçerli. Yönetenler için de. Hiçbir insan küfrü hak etmez, etmemelidir.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir