Ekonomi

Faturalarını Yapı Kredi Bankası’ndan Ödeyenler 150 TL İndirim Kazanabiliyor! Yapı Kredi Bankası’nın Fatura Kampanyası Ağustos’a Kadar Devam Ediyor…

Emekli promosyonlarında çıtayı bu ay itibariyle 3 bin 750 TL’ye çıkarmış olan Yapı Kredi Bankası, diğer müşterilerine sunduğu hizmetlerin avantajlarını da artırmaya devam ediyor. Kazandıran kampanyalarıyla öne çıkan Yapı Kredi Bankası’ndan bu kez otomatik fatura ödeme talimatına hediye TL’ler geliyor.

Banka müşterilerinin verecekleri otomatik fatura ödeme talimatlarına ve HGS talimatlarına TL değerinde Word Puan hediye edeceğini açıklamış olan Yapı Kredi Bankası, kampanyasının şartlarını da açıklamış bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası’nda Her Talimat Kazandırıyor

Her bir talimata ödül vermeye başlamış olan Yapı Kredi Bankası, özellikle müşterilerinin 11 Haziran 2022 tarihi ile 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat TL hesabından veya bireysel ya da World Business kredi kartından vereceği ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatına 10 TL değerinde Word Puan hediye ederken, 2 yeni otomatik fatura ödeme talimatına 25; 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatına 45; 4 yeni otomatik fatura ödeme talimatına 70; 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatına ise 150 TL Word Puan kazanma fırsatı sunuyor. Kredi kartlarından verile her yeni otomatik ödeme talimatı için ekstra 10 TL Word Puan hediye eden Yapı Kredi Bankası, bu yolla verilen talimatlara toplamda 50 TL ekstra puan da hediye edeceğini açıklamış bulunuyor. Kampanya kapsamından yararlanmak isteyen Yapı Kredi Bankası sahiplerinin yapması gereken tek şey ise, TALIMAT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasını mesaja ekleyip 4470’e SMS göndermek oluyor.

Kazanmak İçin Yeni Fatura Talimatı Vermek Şart

Hem faturalar hem de HGS talimatlarında yeni olma şartını arayan Yapı Kredi Bankası, daha önce talimat verip, iptal ettirip, yeniden talimat verecek olan müşterilerine herhangi bir ödül sunmuyor. Kampanyayı sadece 11 Haziran 2022 tarihi ile 10 Ağustos 2022 tarihi arasında devam ettiren Yapı Kredi Bankası, verilen fatura talimatının ise, kampanya bitişinden itibaren en az 6 ay geçerliliğinin bulunması şart koşuyor. Bu kapsamda 15 Ağustos 2022 tarihi itibariyle kampanyadan kazanılan ödülleri müşterilerinin hesabına yansıtacak olan Yapı Kredi Bankası, aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı verilmesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül veriyor.

İlgili Makaleler