Gündem

Filozof çocuk Atakan Kayalar’ın annesine davranışı tepki çekti!

Sosyal medya 2 gündür 10 yaşındaki Atakan Kayalar’ı konuşuyor. Yaşının çok üstünde kitaplar okuyarak gündeme gelen Atakan şimdi de annesine davranışıyla gözleri üzerine çevirdi. Annesine basına verdiği röportaj sırasında "Seni şöyle alalım biz" diyen Atakan’ın bu davranışı sosyal medya kullanıcıların tartışmasına neden oldu.

Bir kitapçıda çekilen videosu ile gündeme gelen ve 5 ayda 250 kitap okuyan 10 yaşındaki Atakan hal ve davranışlarıyla da birçok kesimin takdirini toplarken, bazı kesimlerin de tepkisini çekmeye devam ediyor. Felsefe kitapları hakkındaki konuşmaları yüzünden “filozof” lakabını alan küçük çocuk son olarak annesine olan davranışı nedeniyle tartışma konusu oldu.

Sosyal medya çocuk üzerinde olumsuz etkilere neden oldu

Atakan’ın annesi Hülya Kayalar’ın basının röportaj isteğini “Çok heyecanlıyım. Özür dilerim” diyerek geri çevirmesinin ardından Atakan’ın araya girerek “Tamam. Seni şöyle alalım” demesi bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu.
Atakan’ın bu davranışı, bazı kullanıcılar tarafından sosyal medyanın küçük çocuk üzerinde olumsuz davranışlara yol açtığını savunmasına neden oldu.

 

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir