Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Personel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Gaziantep Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel alımı yapacak!

Gaziantep Üniversitesi personel alımı için ilan verdi. Üniversite tarafından verilen ilanda 102 kişinin istihdam edileceği bildirildi. Söz konusu ilanda alımların hemşire, sağlık teknikeri, röntgen teknisyeni, diğer sağlık personeli, fizyoterapist ve eczacı kadrolarında yapılacağı açıklandı. İlana başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) kabul edilecek.

Gaziantep Üniversitesi hastanesinde istihdam etmek üzere 102 sözleşmeli personel alımı yapacak. Verilen ilanda başvuruda bulunmak isteyen adayların 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olması gerektiği bildirildi.

Özel Şartlar:

1 – Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.

2 – 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. (Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, lise mezunları için ise 2020 KPSSP94) Adayların 2020 yılı KPSS puanının, başvurduğu nitelik kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.)

3 – Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4 – Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Kargo veya posta ile yapılan müracaatlar geçersiz sayılacaktır.

Adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapacaklardır. Birden fazla unvana başvuru yapılması halinde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.

İlgili Makaleler