Gündem

Gmail Kullananlar Dikkat ! Köklü Değişiklik Geliyor

Google tarafından Gmail için önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada 20 Şubat tarihinde Gmail'de köklü değişiklik yapılacağı ifade edildi.

Gmail için dünya devi Google tarafından önemli bir açıklama yapıldı ve 20 Şubat 2020 tarihinde köklü bir değişiklik yapılacağı ifade edildi.

Dünya devi Google’ın servislerinden biri olan Gmail’de kullanan milyonlarca kişiye haber geldi. Buna göre Gmail’de köklü bir değişiklik yapılacak. Google yetkilileri köklü değişiklikler yapılacağını görünümün değişeceğini ve yeniliğin geleceğini ifade etti.

ÇALIŞMALARIN SONUNA GELİNDİ

Bilindiği gibi Gmail uzun süredir kullanıcılarına aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyordu. Google tarafından yapılan açıklamada ise güncelleme yapılacağı ve değişiklik olacağı ifade edildi. Bu kapsamda uzun süredir devam eden çalışmaların sonuna gelindi.

Gmail üzerinde birden fazla hesabı olan kullanıcılar, tek seferde daha fazla sayıda önemli postalarını görebiliyordu. Ana ekranın ikiye bölünmesi ile maillerini görebilen kullanıcılar , yeni güncellemede bunu göremeyecek. Ekranın ikiye bölünmesi özelliği tarih oluyor.

TEK BİR ARAÇ ÇUBUĞU

Ayrıca Google tarafından yapılan açıklamada önizleme kısmının da kaldırılacağı belirtilirken çok sayıda gelen kutusuna tek bir araç çubuğu ile erişim mümkün olacak.

Değişiklik kapsamında Popüler e-posta uygulamasında yapılacak değişikliklerden bir diğeri ise , aynı zamanda birden fazla gelen kutusu için yeni yapılandırma alternatiflerinin de kullanıcıların hizmetine sunulması olacak.

Birden fazla mail hesabını Gmail üzerinden kullanan herkes, bir seferde daha fazla sayıda önemli e-posta görebiliyordu. Ana ekranı ikiye bölen bu özellik yeni güncelleme ile tarihe karışacak.

Yaşanan son gelişmeleri Facebook hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir