Magazin

Gönül Dağı Dizisinin Asuman’ı Hazal Çağlar’ın Eski Halleri Olay Yarattı; “Bu Ne Hal, Ramazan Görse Tanıyamaz!”

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi, ikinci sezonunun da yavaş yavaş sonuna yaklaşmaya başladı. Bu sezon Taner ve Dilek aşkından ziyade amcaoğullarından biri olan Ramazan ve Asuman arasındaki aşkı öne çıkaran Gönül Dağı dizisi, Asuman’a hayat veren ünlü oyuncu Hazal Çağlar’ın da daha sıkı takibe alınmasına neden oldu. Öte yandan Hazal Çağlar’ın eski halleri herkesi bir hayli şaşırttı.

Aile Hükümeti isimli yapımdan hemen sonra Gönül Dağı dizisinde rol almaya başlayan ve dizide Ramazan’ın nişanlısı Asuman’a hayat veren Hazal Çağlar, samimi tavırları ve başarılı oyunculuk performansı ile Gönül Dağı izleyenlerinin gönlünde taht kurmayı başaran isimlerden biri oldu. Öyle ki, Hazal Çağlar, son dönemlerde dizinin en çok konuşulan isimleri arasındaki yerini aldı. Şimdilik Ramazan ile mutlu bir sona kavuşmuş olan Asuman olarak seyirci karşısına çıkan Hazal Çağlar’ın ortaya çıkan eski hallerini gören Gönül Dağı izleyenleri ise, ünlü ismi tanıyamadı.

Hazal Çağlar, İddialı Paylaşımları İle Akılları Baştan Aldı

Gönül Dağı dizisinde belediye başkanı Münir’in kızı ve amcaoğullarından Ramazan’ın nişanlısı olan Asuman’ı olarak seyirci karşısına çıkan Hazal Çağlar, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından da binlerce kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Her geçen gün popülerliğini artıran Hazal Çağlar, iddialı paylaşımlarına her geçen bir yenisini daha eklemeyi bu sezon da sürdürdü. Geçtiğimiz günlerde kırmızı elbiseli paylaşımı ile akılları adeta baştan alan Hazal Çağlar, o paylaşımı ile binlerce beğeni alırken, takipçilerini de adeta ortadan ikiye böldü. Bazı takipçileri Hazal Çağlar’ın tarzını bir hayli iyi bulurken; bazı takipçileri, ünlü oyuncunun tarzının Gönül Dağı dizisinde çok daha hoş olduğunu dile getirmeye başladı. Ancak, hiçbir fotoğraf Hazal Çağlar’ın eski hali kadar konuşulmadı.

Hazal Çağlar, Eski Halini paylaştı

Hem yeteneği hem de güzelliği ile öne çıkan isimlerden biri olan Hazal Çağlar, geçtiğimiz günlerde geçmişte ait olan bir fotoğraf ile takipçilerinin karşısına çıktı. Ünlü oyuncu Hazal Çağlar’ın o hallerini görünce adeta şaşkınlıktan küçük dilini yutan sosyal medya kullanıcıları, Hazal Çağlar’ı tanıyamadı. Hazal Çağlar’ın eski halini kendi sosyal medya hesabından da paylaşan Gönül Dağı izleyenleri, fotoğrafa “Bu ne hal, ramazan görse tanıyamaz!” notunu düşmeyi de ihmal etmedi.

İlgili Makaleler