Gündem

Google, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Milyonlarca Dolar Reklam Kredisi Dağıtacak!

Google corona virüsü tedbirleri kapsamında, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) için milyonlarca dolar reklam kredisi dağıtacak.

Tüm dünyaya yayılan corona virüsü salgını kurumların işleyişlerinde de değişikliklere neden oldu. Üretimin durmasıyla pek çok sektör ekonomik olarak zor zamanlar yaşıyor. Salgından en çok etkilenenlerin arasında küçük ve orta ölçekli işletmeler geliyor. Google bu dönemde, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) için harekete geçti. Salgın döneminde işletmelerin müşterileriyle iletişimde kalmasına yardımcı olmak isteyen Google, “KOBİ’lerimize 340 milyon ABD doları değerinde reklam kredisi veriyoruz.” açıklamasını yaptı.

Google tarafından yapılan açıklamanın tamamı şöyle:

COVID-19: Google Ads Küçük ve Orta Ölçeki İşletmeleri için reklam kredileri
Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ’ler) için maliyetin bir kısmını hafifleterek, bu zorlu dönemde işletmelerin müşterileriyle iletişimde kalmasına yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, dünya genelindeki KOBİ’lerimize 340 milyon ABD doları değerinde reklam kredisi veriyoruz. Söz konusu krediler, Google Ads platformlarımızda 2020’nin sonuna kadar herhangi bir zamanda kullanılabilir. 2019’un başından beri etkin reklamveren olan KOBİ’lerin Google Ads hesaplarına önümüzdeki aylarda bir kredi bildirimi gönderilecektir. Bu çalışma, KOBİ’leri, sağlık kuruluşlarını, hükümetleri ve küresel salgına karşı ön saflarda mücadele veren sağlık görevlilerini destekleme konusunda Google’ın daha geniş kapsamlı taahhüdünün bir parçasıdır.

Açıklamaya ulaşmak için tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir