Gündem

20-21 Temmuz Ankara, İstanbul, İzmir Nöbetçi Noter Listesi: TNB Nöbetçi Noter Sorgulama Ekranı

Türkiye Noterler Birliği tarafından 21 Temmuz Cumartesi ile 22 Temmuz Pazar günü açık olacak noterlerin listesi yayımlandı. 

Haftasonunda açık olacak bu noterler, hafta içinde noter işlemlerini halledemeyen vatandaşların işlemlerini yerine getirmelerini sağlayacaklar. Bu çerçevede açık olan nöbetçi noterlerin listesini sorgulayan vatandaşlar yapmaları gereken aşamaları aktarıyoruz. 

20 TEMMUZ CUMARTESİ NÖBETÇİ NOTERLER LİSTESİ

20 Temmuz Cumartesi günü Ankara, İzmir ve İstanbul’da açık olacak noterlerin listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Ankara ‘da açık olacak nöbetçi noterlerin listesi: Ankara 14. Noter Keçiören, Ankara 52. Noter Keçiören, Ankara 66. Noter Yenimahalle, Ankara 68. Noter Yenimahalle, Ankara 2. Noter Sincan, Etimesgut 1. Noter Etimesgut, Akyurt 2. ve Akyurt 3. Noterler. 

İstanbul’da açık olarak nöbetçi noterlerin listesi: Bakırköy 24. Noter Bağcılar, Bakırköy 25. Noter Bakırköy’de, Bakıköy 34. Noter Bağcılar’da, Kadıköy 11. Noter Kadıköy’de, Kartal 22. Noter Pendik’de, Kartal 29. Noter Maltepe’de, Silivri 4. Noter Silivri’de. 

İzmir’de açık olacak nöbetçi noterlerin listesi: İzmir 34. Noter Buca İzmir’de, Karşıkaya 6. Noter Karşıyaka’da. 

Nöbetçi Noter Sorgulama Ekranı

Türkiye Noterler Birliği’nin internet sitesine girecek olan vatandaşlar bu sayfa üzerinden sorgulama ekranına ulaşacaklar. Sorgulama ekranını açan adaylar bulundukları şehri ve tarihi seçerek sorgulama işlemlerini tamamlayacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir