Gündem

22-23 Haziran Cumartesi Pazar Nöbetçi Noter Listesi! TNB Sorgulama İşlemleri

Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği’nin ortak çalışması sonucu hayata geçirilen Nöbetçi Noter Uygulaması vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. 

Bu bağlamda nöbetçi noter uygulamasının kapsamı hakkında araştırmalar yapan vatandaşlar açık olan noterlerin listesine ulaşmaya çalışıyorlar. Kamu ilanları olarak nöbetçi noter sorgulama işlemlerine dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ

Nöbetçi Noter uygulaması ile Ankara’da iki nöbetçi noter açık olacak. 22 Haziranda açık olacak noterler; Altındağ 1. Noter (Altındağ) ve Ankara 20. Noter (Çankaya) Pazar günü Ankara’da açık olacak noterler ise Ankara 21 Noter (Çankaya) ve Ankara 69. Noter (Çankaya).

İstanbul’da açık olacak olan noterlerin listesi ise şu şekilde,22 Haziran Cumartesi günü Bakırköy 8. Noter, Eyüpsultan 2. Noter, Kadıköy 14. Noter ve Kartal 10. Noter, 23 Haziran Pazar günü açık olacak noterler ise İstanbul 5. Noter (Fatih), Beyoğlu 6. Noter, Kadıköye 15. Noter ve Üsküdar 12. Noter. 

TBN NOTER SORGULAMA İŞLEMLERİ

Nöbetçi Noter uygulaması ile kendi şehrindeki açık noterlerin listesine ulaşmak isteyen vatandaşlar sorgulamalarını Türkiye Noterler Birliği’nin internet adresi üzerinden yapacaklar. Vatandaşlar bu sayfa üzerinden bulundukları il ve ilçeye göre arama yaparak açık noterleri görüntüleyebiliyorlar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir