Gündem

27 Temmuz Cumartesi ve 28 Temmuz Pazar Nöbetçi Noter Listesi ve Sorgulama Ekranı

Haftasonunda noter işlemleri olacak vatandaşlar kendi şehirlerinde açık olacak noterlerin listesini merak ediyorlar. Kamuilanlari.com olarak 27 Temmuz Cumartesi ve 28 Temmuz Pazar günleri açık olacak ve hizmet verecek noterlerin listesini sizlerle paylaşıyoruz. 

Ayrıca siz okuyucularımıza Türkiye Noterler Birliği’nin internet sitesi üzerinden sorgulama nasıl yapılır, konusuna dair detayları aktarıyoruz. İşte nöbetçi noter sorgulama işlemlerine ilişkin ayrıntılar. 

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA İŞLEMLERİ

Türkiye Noterler Birliği nöbetçi noter listesini her hafta güncelliyor. Şehirlerin nüfus ve yoğunluk oranlarına farklı sayılarda nöbetçi noterin hizmet verdiği haftasonunda açık olan noterlerin listesi yine kurumun internet sitesi üzerinden yapılıyor. 

Vatandaşlar Türkiye Noterler Birliği’nin internet sitesine girip kendi sorgulama yapabilirler. Bunun için siteye giren vatandaşlar daha sonra nöbetçi noter sorgulama butonuna tıklayacaklar. Açılacak sayfada kendi şehirlerini seçecek olan vatandaşlar tarih bilgilerini de girdikten sonra ara butonuna basarak, arama yaptıkları şehir için açık olarak tüm noterlerin listesine ulaşacaklar. 

TBN sorgulama ekranında ayrıca vatandaşlara noterlerin açık adres bilgileri de vatandaşlarla paylaşılıyor. 

ANKARA, İZMİR VE İSTANBUL İÇİN NÖBETÇİ NOTERLER

Ankara’da nöbetçi noterler: Ankara 29 Noteri ve Ankara 31 Noteri iki noterde  Altındağ’da. Ankara 62. Noter ise Yenimahalle’de. 

İstanbul’da açık noterler: İstanbul 9. Noteri Fatih’te. Bakırköy 12. Noteri, Beyoğlu 10. Noteri. Eyüpsultan 5. Noteri Bayrampaşa’da. Kadıköy 21. Noteri Ataşehir’de. Kartal 17. Noteri Maltepe’de. Üsküdar 17 ve 18. Noterleri ile Büyükçekmece 7. Noteri. 

İzmir 6. ve İzmir 13. Noteri Konak’ta. Bornova 1. Noteri. 

Türkiye Noterler Birliği nöbetçi noter sorgulama ekranı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir