Gündem

28 Eylül Cumartesi 29 Eylül Pazar Nöbetçi Noter Listesi! Türkiye Noterler Birliği İl İl Açık Noter Sorgulama

Nöbetçi Noter uygulamasının başlamasının ardından vatandaşlar noter işlemlerini hafta sonları da yapmaya başladılar. 

Oldukça büyük ilgi görem ve yoğun çalışan noterler, hafta sonları hizmet verme zamanlarını belirli bir sıraya göre ayarlıyorlar. Bu kapsamda her hafta değişen açık noterler için sorgulama işlemlerini sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte 28 Eylül Cumartesi ve 29 Eylül Pazar günü açık olacak noterlerin sıralı listesi ve sorgulama ekranı. 

AÇIK NOTER LİSTESİ

Nöbetçi Nooter uygulamasında İstanbul Ankara ve İzmir gibi kalabalık kentlerde yoğunluk olabiliyor. Bu kentlerde yaşayan ve hafta içi çalışan vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise ülke genelinde nöbetçi noterlerin tamamının mesai saatinin 16.00’da sona erdiği.

Nöbetçi noter listeleri her haftasonu düzenli olarak Türkiye Noterler Birliğinin resmi internet sayfası üzerinden ilan edilir. Sorgula ekranından açık noterleri bulmak isteyen vatandaşların yapmaları gereken işlemleri sizlere aktarıyoruz. 

Öncelikle Kamuilanlari.com olarak haberimizin altında yer verdiğimiz bağlantıya tıklayacak adaylar TNB sorgulama ekranına ulaşacaklar. 

Burada kendilerine göre alanları dolduracak adaylar; hangi şehirde nöbetçi noter arıyorlarsa o şehri seçecekler. Vatandaşlar daha sonra tarih alanını dolduracak ve ara butonuna basacaklar. 

NÖBETÇİ NOTERLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir