Gündem

3 Ağustos Cumartesi ve 4 Ağustos Pazar Günü Açık Olacak Nöbetçi Noter Listesi

Türkiye Noterler Birliği 3 Ağustos Cumartesi ve 4 Ağustos Pazar günü açık olacak nöbetçi noterlerin listesini yayımladı.

Kurumun internet sitesi üzerinden yayımlanan listede yer alan çık noterler ile nöbetçi noter sorgulama işlemlerine dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. İşte il il nöbetçi noter sorgulama işlemleri.

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA

Haftasonu Nöbetçi Noter ile işlem yapacak olan vatandaşlar Türkiye Noterler Birliği’nin internet sayfası üzerinden sorgulama yapacaklar. Öncelikle kurumun sitesine ulaşacak olan vatandaşlar burada Noter Sorgulama butonuna tıklayacaklar. 

Açılan sayfada bulundukları şehri ve tarih bölümlerini dolduracak olan vatandaşlar daha sonra ara butonuna basacaklar. 

Vatandaşların burada dikkat etmesi gereken husus ile Cumartesi ve Pazar günleri açık noterlerin değişmesi. Onun için hangi gün işlem yapılacaksa o günün tarihi seçilerek arama yapılmalı. 

İl İl Liste

Cumartesi günü Ankara’da açık olan nöbetçi noter sayısı 3. Bu üç noterde Çankaya’da bulunuyor. Vatandaşlar Ankara 33. 57. ve 58 Noterlerinden işlemlerini yapabililer. Yine 3 Ağustos Cumartesi günü İzmir için açık olacak nöbetçi noterler İzmir 11. Noter Konak’ta, İzmir 17 Noter Karabağlar ve Bornova 3. Noter Bornova’da açık olup hizmet verecekler. 

İstanbul’da 3. Ağustos Cumartesi günü hizmet verecek olan noterler, 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir