Gündem

3600 Ek Gösterge Müjdesini Yakında Vereceğiz

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar katılmış olduğu bazı etkilikler kapsamında bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında kamu personellerinin yakından takip ettiği 3600 ek gösterge konusuna değinen Mustafa Acar’ın açıklamalarını sizlerle buluşturuyoruz. 

3600 EK GÖSTERGE İÇİN YAKINDA MÜJDE ALACAĞIZ

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Samsun Şubesi tarafından Polisevi’nde bir toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda Türkiye Polis Emeklileri Derneği Genel Başkanı Mustafa Acar kürsüye çıktı.

Burada kendisini dinleyen katılımcılara bir konuşma yapan Mustafa Acar bu konuda Ankara’da çalışmalar yürüttüklerini açıkladı. Bu konuda yaşanan mağduriyetlerin dile getirildiğini ifade eden Mustafa Acar söz ve güven aldıklarını söyledi. 

Ek Gösterge Açıklaması

“20 gündür Ankara’da yetkili arkadaşlarla Meclisin kapısında yatıyoruz. Dosyalarımız elimizde bütün partilerin grup başkanları, bütçe komisyon başkanı ve başkanlarını teker teker dolaştık. 3600 konusunda mağdur olduğumuzu, birçok emeklinin perişan olduğunu ve bütün bu zorlukları dilimiz döndüğünce yüz yüze görüştük. Yetkili arkadaşlara dosyaları verdik. Bir sefere mahsus olmak üzere tahsil gözetmeksizin 3600’ü çıkarmaları için ne mümkünse yaptık. Söz ve güven aldık. Çok yakında onun da müjdesini vereceğiz”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir