Gündem

6-7 Temmuz Haftasonu Açık Olacak Nöbetçi Noter Listesi

Türkiye Noterler Birliği’nin resmi internet sayfası üzerinden 6 Temmuz Cumartesi ile 7 Temmuz Pazar günleri açık olacak ve hizmet verecek noterlerin listesi yayımlandı. 

Vatandaşlar kurumun internet sayfası üzerinden yer alan sorgulama ekranından açık olacak noterlerin listesine ulaşabilir ve kendi şehirlerlerine göre sorgulama yapabilirler. 

Bizlerde Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza nöbetçi noter listesinin bir bölümünü paylaşıyoruz. Ayrıca Türkiye Noterler Birliği üzerinden sorgulamaların nasıl yapılacağını detayları ile aktarıyoruz.

HAFTASONU AÇIK OLACAK NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ

Cumartesi günü açık olacak noterler: 

Ankara için haftasonu açık olacak Nöbetçi Noterler Çankaya ve Yenimahalle’de olacak. Ankara 25. Noter Necatibey Caddesi 22/2 Sıhhiye Çankaya adresinde hizmet verecek. Ankara 66. Noter ise Melih Gökçek Caddesi 1445 sokak no 99/A Yenimahalle adresinde açık olacak. 

İstanbul İçin Açık olacak noterler ise Ataşehir’de yer alan Kadıköy 18. Noter, Tuzla’da bulunan Kartal 12. Noter’i, Zeytinburnu’nda bulunan Zeytinburnu 4. Noteri ile Beylikdüzün’de yer alan Büyükçekmece 6. Noteri vatandaşlara hizmet verecek. 

İzmir’de açık olacak noterler ise Buca’da yer alan İzmir 1. Noteri ile Karşıyaka’da yer alan Karşıyaka 1. Noteri 6 Temmuz Cumartesi açık olacak. 

Nöbetçi Noter Sorgulama Ekranı

Türkiye Noterler Birliği’nin internet sitesine girecek olan vatandaşlar bu sayfa üzerinden sorgulama ekranına ulaşacaklar. Sorgulama ekranını açan adaylar bulundukları şehri ve tarihi seçerek sorgulama işlemlerini tamamlayacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir