Gündem

61 Kişi Karantina Altına Alınmıştı ! Bakan Koca Tahlil Sonuçlarını Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Çin’den tahliye edilen vatandaşların gözlem altında tutulduğu Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesini ziyaret ederek burada açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında Koronavirüs için 61 kişiden alınan numunelerin sonuçlarının yarın çıkmış olacağını şu ana kadar çıkan sonuçların negatif olduğunu vurguladı. 

Bakan Koca açıklamalarının devamında hastanede misafir edilenlere gerekli hizmetin verildiğini, koordinasyonu yerinde görmek ve eksikler varsa bunu gidermek için hastaneye ziyarette bulunduğunu belirtti.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Bakan Koca’nın açıklamaları şöyle oldu:

“Gelmişken, eşlik eden 6 kişilik sağlık ekibimizin lideri olan İrfan hocamla, ayrıca pilot olan komutanımız Aziz Paşa ile de telefonda görüştüm. Dışişleri’nden Serkan kardeşimizle de görüştüm. Neler yapmamız gerektiği, hizmet anlamında eksiğimizin olup olmadığı ve bu süreçte misafirimiz olduklarını, hasta olarak görmediğimizi ama misafirperverliğimizi de yerine getirmemiz gerektiğini, taleplerinin, her neyse, bu süreçte yerine getirileceğini ifade ettim.

Son derece memnun olduklarını, saat başı kendilerine talepler ve takip noktasında hizmet edildiğini, hem İrfan hocam hem Aziz Paşam hem Serkan Bey dahil olmak üzere bütün arkadaşlar teşekkürlerini ifade ettiler”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir