Gündem

Abdullah Gül ile Kemal Kılıçdaroğlu Görüştü İddialarına CHP’den Açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak sisyaset gündeminde yer alan konuları değerlendirmek üzere bazı açıklamalarda bulundu.

Faik Öztrak bu kapsamda yapmış olduğu açıklamalarında son günlerde basında yer alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Abdullah Gül’ün gizli görüşme gerçekleştirdikleri iddiasını ele aldı. 

CHP’DEN GİZLİ GÖRÜŞME AÇIKLAMASI

CHP Genel Merkezinde bir basın toplantısı düzenlediği basın toplantısında konuyu ele alan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak gizli bir görüşme olmadığını ifade etti. 

Konuşmasında istihbarat teşkilatının CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu takip ettiğini de iddia eden Faik Öztrak konuya dair şu ifadeleri kullandı. 

“İstihbarat teşkilatları genel başkanımızı çok yakından takip ediyor, biz de zaten biliyoruz bunu. Bizim, genel başkanımızın gizlisi saklısı yok, her şeyi açıkta yapıyoruz. Eğer gizli saklı bir görüşme yapsaydı herhalde birilerinin yatında oturup, görüşmezdi. İstihbarat örgütlerinin kendi ellerindeki materyalleri alıp, yandaş medyaya servis edip bunun üzerinden bizleri itibarsızlaştırmaya dönük hikayeler yazdırmaya kalkmaları gerçekten ayıptır. Teşkilatın ve bağlı olduğu makamların ne hale düştüğünü ortaya koymaktadır.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir