Gündem

Adalet Bakanı Gül’den 10 Bin Personel Alımı Açıklaması

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adalet Bakanlığı bünyesine yapılacak olan personel alımına dair açıklamalarda bulundu. Bu konuda binlerce adayın merak ettiği ilanın ne zaman yayınlanacağı sorusunu yanıtlayan Bakan Gül’ün açıklamalarının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ADALET BAKANI GÜL’DEN PERSONEL ALIM AÇIKLAMASI

Adalet Bakanı Gül katılmış olduğu canlı yayın kapsamında önemli konular hakkında açıklamalarda bulundu. CNN Türk canlı yayınına katılan Bakan Gül, bakanlık bünyesine personel alımlarına dair kendisine sorulan soruya yanıt verdi. 

Bu kapsamda kendisine sorulan “vatandaşlar merak için personel alımları ne zaman yapılacak?” sorusuna yanıt veren Bakan Gül, net bir zaman vermese de yakın bir tarihte alımların olacağını açıkladı. 

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün Konuşması

“Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine 10 bin personel alımı gerçekleştireceğiz. Bu alımların ne zaman yapılacağına dair net bir tarih vermem uygun olmaz ancak çalışmalar devam ediyor yakın zamanda gerekli bilgiyi kamuoyu ile gerekli birimlerimiz paylaşacaktır. İnfaz koruma memuru halk arasında gardiyan olarak bilinir, zabıt katibi, mübaşir, hizmetli, şoför, teknisyen ve daha birçok pozisyonda istihdamlarımız olacak”

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir