Gündem

AK Parti’den Açıklama: Yeni Askerlik Sistemi İçin Tarih Belli Oldu

Ak Parti Osmaniye 27. Dönem Milletvekili / TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya, yeni askerlik sisteminin ne zaman çıkacağı ile ilgili detayları kamuoyu ile paylaştı. 

AK Parti tarafından yapılan tek tip askerlik açıklaması ve düzenlemenin ne zaman yasalaşacağı konularına dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

AK PARTİ’DEN ASKERLİK AÇIKLAMASI

Ak Parti Osmaniye 27. Dönem Milletvekili / TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yeni askerlik yasası ile ilgili gelişmeleri değerlendirdi. 

Yeni askerlik sisteminin önümüzdeki hafta genel kurulda olacağını açıklayan İsmail Kaya yasanın da Ramazan Bayramı’ndan önce çıkacağını bildirdi. 

Ak Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya’nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım şu şekilde;
* Değerli gençler… Yeni Askerlik Sistemi, Tek Tip Askerlik yasası ile çalışmalar Mayıs ayının son haftasında TBMM Genel Kuruluna sunulacak… Komisyonda gerçekleştireceğimiz görüşmeleri de siz değerli kardeşlerimle detaylı bir şekilde paylaşacağım.

* Bayramdan önce Yeni Askerlik Sistemi yasalaşır…

* Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan gençlere müjde… Askerlik çağındaki tüm gençlerin ve ailelerin beklediği Yeni Askerlik sistemi haftaya genel kurulda. Komisyon çalışmalarımız esnasında detayları siz değerli hemşerilerimiz ile paylaşacağım. Hayırlı Geceler

* Değerli genç kardeşlerim; Yeni askerlik sisteminin yasa teklifinin komisyona havale edilmesi ile birlikte, YouTube kanalımda tüm detayları ile anlatacağım. Sizden gelen istek talep ve önerileri de komisyonda gündeme getireceğim inşallah..

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir