Gündem

AK Parti Milletvekili Kırkpınar: CHP Emekçinin En Büyük Düşmanı Haline Geldi

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar kamu gündeminde son dönemlerde yer alan işten çıkarılma konusuna dair bir basın toplantısı düzenledi.

Kırkpınar tarafından düzenlenen basın toplantısında özellikle belediyelerde yaşanan işten çıkarılma faaliyetlerine değinerek bu süreci haksız, hukuksuz ve adeletsiz olarak değerlendirdi. 

AK PARTİ’DEN CHP’YE İŞTEN ÇIKARMA TEPKİSİ

Yaşar Kırkpınar yapmış olduğu açıklamasında, yerel seçim öncesi verilen sözleri hatırlattı. Bu konuda CHP’li belediye başkanlarının seçimlerden önce işten çıkarılma olmayacak vaatlerini hatırlatan AK Partili Vekil Kırkpınar bu sözün tutulmadığını söyledi. İşçilerin seslerini duyurmak adına çeşitli eylemler yaptığını ifade eden AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar , bu eylemlerin muhattap bulunmadığı için karşlıksız kaldığını söyledi. 

İşten çıkarmalar son bulana kadar emekçi vatandaşların yanlarında olacaklarını ifade eden Yaşar Kırkpınar bu konuda sonuç alınana kadar emekçilerin sesini her platformda duyurmaya çalışacaklarını vurguladı. bu konuda sonuç alınana kadar emekçilerin sesini her platformda duyurmaya çalışacaklarını vurguladı. 

“Bugüne kadar emeği ve emekçiyi dilinden düşürmeyen CHP, karşılaştığımız tabloda emekçinin en büyük düşmanı haline geldi.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir