Gündem

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı için İlana Çıktı

Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Belediye Başkanlığı ilanında daha önceden İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana benzer olarak kadın şoför kadrosuna yapılacağını duyurdu. 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞOFÖR ALIM İLANI

Son dönemlerde yayımlanan kadın şoför alım ilanlarına bir yenisi eklendi. Ankara Büyükşehir Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile EGO bünyesinde hizmet veren otobüs seferleri için personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre alımlar ile 10 personel istihdam edilecek.

Belediye başkanlığının resmi İnstagram hesabından yapılan basın açıklaması ile duyurulan kadın şoför alım ilanı için başvuru sürecinin başladığı bildirildi. 

İlana başvuruda bulunmak isteyecek kadınlar başvurularını 25 Ekim tarihine kadar yapacaklar. Başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin bilgi vermeyen Ankara Büyükşehir Belediyesi  adaylara telefon numarası verdi. İlan detaylı bigli almak isteyecek olan adaylar 0312 507 11 12 – 88 adlı numaradan bilgi alabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir