Gündem

Binali Yıldırım’dan Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Değerlendirmesi

İstanbul’da seçimlerin yenilenme kararıyla yeniden bir seçim sürecine hazırlanan Binali Yıldırım sık sık basın mensupları ile biraraya geliyor. 

Bu çerçevede son olarak Cuma Namazı çıkışı basın mensuplarıyla beraber olan Binali Yıldırım kendisine sorulan sorulara açıklamalarda bulundu. 

BİNALİ YILDIRIM’DAN EYT AÇIKLAMASI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Cuma Namazı için gittiği Eyüp Sultan Camisi’nde açıklamalarda bulundu. Gündemin merak edilen konu başlıkları hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Binali Yıldırım’a bir basın mensubu EYT sorusu yöneltti.

Gazeteci; Binali Yıldırım’a seçimlerden önceki süreçte yapmış olduğu açıklamasını hatırlatacak “Emeklilikte yaşa takılanlar için seçimden önce ‘biraz sabır’ demiştiniz, gelişme var mı?” sorusunu sordu. 

Binali Yıldırım; basın mensubunun bu sorusuna çalışmaların devam ettiğini vurgulayarak ”İlgili bakanlığımız çalışmalarını yapıyor” yanıtını verdi.

İSTANBUL’DA YAŞANAN PROTESTO OLAYI

Cuma naması sonrası gazeteciler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a katılmış olduğu operada yaşadığı tepkiyi de sordular. Konuya dair genel bir değerlendirmede bulunan Binali Yıldırım konu hakkında şunları söyledi. “Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir