Gündem

Büyük Düello Gerçek Oluyor! İmamoğlu Ve Yıldırım Ortak Yayına Çıkıyor

Öncelikli olarak Ekrem İmamoğlu’nun ortak yayın yapalımçağrısına Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Binali Yıldırım olumlu cevap verdi. Dahaönce bir TV programında bu konu hakkında açıklamalar yapan Yıldırım net birşekilde ortak yayın fikrine açık olduğunu söyledi.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım ortak bir yayına çıkacak. Ortak yayın hakkında şuan için net bilgilerolmasa da Ramazan Bayramı sonrasında iki parti yetkililerinin görüşmegerçekleştirerek somut adımlar atması bekleniyor.

Gazetecilere yaptığı açıklamada sorumlu kesinlikle YSK diyenBinali Yıldırım “YSK açık bir dille belirtmeli ki seçimi beceremediler. Oylar sayıldıve 16 bin oy lehimize sonuçlandı. Oyların tamamı sayılsa olaylar çok başkayerlere gidecek. Ancak bu yönde bir karar çıkmadı. Yapılan usulsüzlükler var.YSK’ya itiraz ettik bu işten sorumlu olan kişilerin cezalandırılması konusundaancak kendileri o isimleri veremeyeceklerini söylediler.”

Adalet ve Kalkınma Partisi adayı Binali Yıldırım veCumhuriyet Halk Partisi adayı Ekrem İmamoğlu 23 Haziran seçimlerinde bir TVkanalında karşılıklı yer alacak ve soruları cevaplayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir