Gündem

Cem Uzan: Uzan Ailesine Kurulan Kumpasın Sorumlusu Ali Babacan ve Abdüllatif Şener

Türkiye’ye dönüş hazırlığı yaptığı bilinen ve kurucusu olduğu Genç Parti vasıtasıyla siyasete gireceği öne sürülen Cem Uzan sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak Uzan ailesine kurulan kumpasın sorumlularını belirtti.

Cem Uzan, yurt dışına çıkmasına sebep olduklarını söylediği kişilerin fotoğraflarını paylaştı ve bu kişiler parti kurma hazırlıklarında olan Ali Babacan ile CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener..

CEM UZAN SORUMLULARI AÇIKLADI

Tüm bunların yanı sıra Cem Uzan sosyal medyadan yaptığı açıklamalarında “Uzan Ailesi’ne kurulan kumpasın sorumlusu hırsızlar. Ali Babacan – Abdüllatif Şener” ifadelerine yer verdi.

Bunun üzerine Abdüllatif Şener tarafından bir açıklama yapıldı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Şener, Cem Uzan’ın başına gelenlerden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başladığını ifade etti. 

ABDÜLLATİF ŞENER’İN AÇIKLAMALARI

Abdüllatif Şener açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış. Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz!”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir