Gündem

CHP Belediyelerde Yaşanan İşten Çıkarmalar Hakkında İnceleme Başlattı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun birtakım etkinliklerde bulunmak adına Ordu’ya gitti. Burada çeşitli programlara katılacak olan Seyit Torun bu etkinlik öncesinde gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

Bu çerçevede son günlerde hem basında hemde kamu gündeminde sıkça yer alan CHP’li belediyelerde yaşanan işten çıkarılmalarına değindi. 

İŞTE ÇIKARILMALAR İLE İLGİLİ İNCELEME BAŞLATILDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun yapmış olduğu açıklamalarda belediyelerde yaşanan sıkıntılara değindi. Belediyelerin ciddi ve  kontrolsüz bir borçlanma içinde olduğunu ifade eden Seyit Torun, CHP’li belediyelerin tasarruf çalışmalarına başladığı ve kısa sürede sonuç aldığını ifade etti. 

Belediyelerin işleyişi ile ilgili yapılan bu açıklamalar sırasında gündemde sıkça yer alan işten çıkarılmalar konusuna değinen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun bu durumun incelendiğini aktardı. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun işten çıkarılmalar ile ilgili olarak, ”Şu anda genel merkezde kurduğumuz birimlerle hem işten çıkarmaları inceliyoruz, hem de belediyelerimizin şu anda bütün bilançolarını, bütün demirbaş kayıtlarını ve yaptıkları bütün işlemleri kontrol ediyoruz. Bu anlamda zaten eksikliği olan belediyelerimiz varsa gerekli uyarıları ve değerlendirmeleri yapıyoruz” dedi. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir