Gündem

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’ndan Flaş Açıklama: FETÖ’nün Siyasi Ayağını Açıklayacağım

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis’te partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. CHP Lideri Kılıçdaroğlu açıklamalarında FETÖ’nün siyasi ayağı hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamalarında “Önümüzdeki hafta FETÖ’nün siyasi ayağını açıklayacağım” ifadelerine yer verdi.

“SURİYELİLER MİLLETİN BAŞINA BELA OLACAK”

Bunun yanı sıra CHP Lideri Kılıçdaroğlu açıklamalarında Suriyeliler hakkında da açıklamalarda bulunarak Suriyelilerin milletin başına bela olacağını ifade etti.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları şöyle oldu:

“Astana bitti, Soçi bitti bir sürü laf dolaşıyor ortada kabak bizim başımıza patlıyor. Ben bunları söylediğim zaman rahatsız oluyorlar. Keşke bunların hiçbirisi olmasa da biz başka şeyleri konuşabilsek. Sığınmacılar gelecek şimdi. Bu Suriyeliler emin olun, milletin başına bela olacaklar kardeşim. 50 sefer söyledim. Trump, ‘vatandaşlığa niye almıyorsunuz?’ diyor. Sen al. Daha zenginsin. Şimdi gelecekler. Burada da önlem alınması lazım. Dışişleri Bakanı’na da söyledim. Buradan terör unsurları Türkiye’ye girerse, çünkü silahlı bırakıp gelecek, bela olursa faturayı bu millet ödeyecek.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir