Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın EYT’liler Toplantı Kararı Sonrası İlk Açıklama

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT-SYDD) Başkanı Gönül Boran Özüpak İstanbul’da gerçekleştirilen bir etkinlik kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ayaküstü kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Bu sohbet sırasında EYT’lilerin mağduriyetleri ile çalışmaları ile ilgili dosyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunan EYT SYDD Başkanı Gönül Boran konuya dair açıklamalarda bulundular. 

EYT’LİLER CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE BULUŞUYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirilen sohbet sonrası açıklamalarda bulunan EYT SYDD Başkanı Gönül Boran Özüpak; Çalışma dosyasını Cumhurbaşkanı Başkanı Erdoğan’a ilettiklerini ve kendisinden kısa bir süre içerisinde toplantı sözü aldıklarını belirtti.

Konuya dair kendisine ait Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan EYT Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak şu ifadeleri kullandı. 

”Cumhurbaşkanımız @RTErdogan ile görüşerek kendisine dosyamızı verdik ve randevu talep ettik. Kendileri en kısa sürede @EytSydDernegi ne randevu vereceğini bildirdi. İlgilerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Görüşme Anı Açıklaması

Ulusal Kanal’da yer alan habere göre; EYT Derneği Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine dair şu açıklamada bulundu. 

“Sayın Cumhurbaşkanımızın da katılım yaptığı, FİKR-İ ASIM Fikir ve Düşünce Derneği davetlisi olarak katıldığımız programda, 5 saatlik bir bekleyiş sonrasında Cumhurbaşkanımızla görüşme imkanımız oldu. Kartvizitimizi ve dosyamızı iletirken sizi biliyorum dedi. Sizi yanlış bilgilendiriyorlar, doğru bilgileri vermek istiyoruz lütfen bizi bizden dinlemenizde ısrarcıyız, hak vereceğinizi biliyor ve inanıyoruz dedim.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir