Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk rakibi belli oldu

Cumhurbaşkanlığı seçimine katılacak adaylar şimdiden netleşmeye başladı. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın karşısında olacak ilk aday Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan olacağı açıklandı

CUMHURBAŞKANI ADAYI BELLİ OLDU

“Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Erdoğan’ın muhtemel rakipleri kimler olabilir?” sorusuna cevap eren Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, “Seçimler eğer zamanında yapılacaksa şu an muhtemel rakiplerinden birisiyle konuşuyorsunuz. Onu söyleyebilirim” diyerek herkesi şaşırtarak, “Türkiye’de nüfusun önemli bir kısmı genç nüfustan oluşuyor. Türk halkının büyük bir kısmı milliyetçi duygularla yoğrulmuş. Dünyada iki önemli rüzgar var. Bir: Genç liderleri dünya artık iş başına getiriyor. İnsanlar artık koşturan, koşan, çalışan, dünyayı okuyabilen genç lider isitiyor. İkincisi: Artık milliyetçi, vatanını milletini seven liderlere ihtiyaç var.” ifadelerini kullandı.

Sinan Oğan açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“O sebeple bu şartları kendisinde gören bir siyasetçi olarak Türkiye’yi yönetme sevdasında olan bir siyasetçi olarak elbette ki bu hakkı kendimizde görüyoruz. Bununla ilgili çalışmamızı sürdürüyoruz. Ve inşallah günü zamanı geldiğinde de bunu hep beraber göreceğiz. Arkamda Türk milleti ve Türk milliyetçileri.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir