Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal Ankara Projesinin Temelini Yakında Atacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’nın Gölbaşı İlçesi’nde bazı açılış etkinliklerine katıldı. 

Söz konusu bu etkinlikler kapsamında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin yerel seçim çalışmalarına dair açıklamalar yaptı. 

Konuşmasında ayrıca Ankara için başlatılacak ve devam edecek projeler hakkında bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal Ankara projesine değindi. 

KANAL ANKARA’NIN TEMELİ YAKINDA ATILACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında Kanal Ankara için kısa sürede temel atma yapılacağını duyurdu. Bu projenin Ankara’nın çehresini değiştireceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal Ankara’nın 35 km uzunluğunda olacağını duyurdu. 

”Buraya Ankara’nın en güzel millet bahçelerinden birini kuruyoruz. 35 kilometrelik Kanal Ankara projesiyle şehrimize çok büyük değer kazandırıyoruz. Ankara’nın güneyinin çehresini değiştireceğine inandığım bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. Bugün resmi açılışını yaptığımız eserlerden biri de Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklardır. Belediyemiz gerçekten çok önemli yatırımlara imza attı. Gölbaşı’na bambaşka bir hava katan şehir parkımız, 53 ayrı park, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi toplam 209 proje belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir