Gündem

Devlet Bahçeli’den Uyarı: Kadro ve Atama Beklentisi İçine Girmeyin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ve milletvekilleri ile Kızılcahaman’da biraraya geldi. 

Burada seçim sonuçları ve bundan sonraki süreç için atılacak adımları değerlendiren Devlet Bahçeli, önemli açıklamalarda bulundu. 

ATAMA VE KADRO BEKLENTİSİNE GİRMEYİN

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli konuşmasında ayrıca seçim sonrası atama ve kadro konularına değindi. Bu konuda parti teşkilatına önemli uyarılarda bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı dolayısıyla kadro beklentisine girilmemesi gerektiğini söyledi. 

Atamalarda liyakat vurgusunda bulunan Devlet Bahçeli konuşmasında şu ifadelere yer verdi. 

“Biz bir beklentiyle Cumhur İttifakı’na destek vermedik. Beklenti içine girip talebi olanlar varsa beklemesinler. Herhangi bir talepte bulunmayız. Ama ülkücü olup da kadrolarda liyakatiyle bir yere gelebiliyorlarsa gelsinler. Zaten bunu kendileri de görüyor. Arkadaşlar bunu bilsinler ve ona göre hareket etsinler. Biz devlet, millet, beka, terörle mücadele için hükümete ve devlete destek veriyoruz”

Cumhur İttifakınının geleceği konusunda da açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli konuşmasında 2023’e kadar ittifakın devam edeceğini söyledi. Bu konuda zor dönemlerin olabileceğini ifade eden MHP Lideri Bahçeli tuzaklara düşmeyin birlik ve beraberliğimizi koruyun açıklamasında bulundu.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir