Gündem

Diyanet Umre Kayıtlarını Açıkladı Mı? 2019 Umre Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Kutsal topraklara giderek hacı olmak isteyen adaylar Umre fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor. Hacı adayları Diyanet İşleri Bakanlığı’nın hazırladığı 7, 11, 14, 15, 20 ve 25 günlük umre programlarından birisine katılabilir.

 Peki, Diyanet fiyatları ne kadar ve kayıtlar ne zaman başlayacak? Tüm detaylarla birlikte son gelişmeleri haberimizden öğrenebilirsiniz. Umreye gidene Hacı olmak isteyen adaylar Umre hakkında bilgiler arıyor. Diyanet Umre kayıtları ne zaman başlayacak? 2019 yılında Umre’ye gitmek isteyenler için kayıtlar 23 Ağustos tarihinde başlıyor. Yani kayıtlar 23 Ağustos Cuma günü yani bugün başladı.

Diyanet İşleri Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak 2019-2020 Umre programını belirledi. Konaklama türlerine göre “otel”, “yürüme mesafeli”, “servisli” tipler için 7, 11, 14, 15, 20 ve 25 günlük umre programları düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayınlamış olduğu takvime göre kayıtlar 23 Ağustos Cuma günü başlıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı kutsal topraklara gidecek ilk kafile 15 Eylül 2019 tarihinde yola çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir