Gündem

Ekrem İmamoğlu’nu Destekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manevi Kızı Göknur Damat Kimdir, Neden Bıçaklandı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin iptal edilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın manevi kızı Göknur Damat, seçimlerde CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’nu destekleyeceğini açıklamıştı. 

Göknur Damat, Ekrem İmamoğlu’nun kampanyasına destek için 20 TL yatıran Göknur Damat, herşey çok güzel olacak etiketiyle paylaşımda da bulunmuştu. 

Sosyal medya da çok sayıda tepki alan Göknur Damat bu olayların ardından bıçaklı saldırıya uğramıştı. Kimliği belirlenemeyen bir kişi Göknur Damat’ın yanına gelerek sen misin cesur yürek diyerek baldırından bıçaklamıştı. 

GÖKNUR DAMAT KİMDİR?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2017 yılında gerçekleştirdiği Türkiye Esnaf Buluşması toplantısında Göknur Damat ile ilgili girişimcilik hikayesini anlatmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan o dönem yaptığı açıklamasında kanser olan ve doktorların 6 ay ömür biçtikleri Tekirdağlı Göknur Damat’ın pes etmediğini anlatmıştı. Göknur Damat o dönem KOSGEB desteği ile kendi işini kurmuştu.

Makyöz Stüdyosu açan genç kadın daha sonra yakalandığı hastalığını da yendi. Halen işine devam eden Göknur Damat Tekirdağ ve İstanbul’da bulunan iş yerlerinde hayatına devam ediyor. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir