Gündem

Ekrem İmamoğlu Oyunu Kullandıktan Sonra İlk Değerlendirmesini Yaptı

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık seçimlerinin en çok konuşulan adayı olan Ekrem İmamoğlu, oyunu kullandı. 

Beylikdüzü’nde bulunan Haldun Taner İlkokulu’na oyunu kullanmak için gelen Ekrem İmamoğlu’na eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu eşlik etti. 

Oyunu kullandıktan sonra kısa bir açıklamada bulunan CHP ve İYİ Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu seçim sonuçları için değerlendirmede bulundu. 

CHP ADAYI EKREM İMAMOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu seçim sonrası yapmış olduğu konuşmasında 31 Mart seçimlerini hatırlattı. Milletin 23 Haziran seçimi ile oluşan hukuksuzluğu tamir edeceğini ifade eden Ekrem İmamoğlu seçim sonuçlarına dair herşey çok güzel olacak dedi. 

”Bu sadece İBB seçimi değil, aynı zamanda Türkiye’nin demokrasi sürecine dair yaşatılan bu hukuksuz süreci milletçe tamir etme günüdür, tamir etme sandığıdır. Hem demokrasimiz adına, İstanbul’umuz adına hem de memleketimizin gelecekteki tüm seçimlerinin meşruluğu adına bugün halkımı hak, hukuk ve adalet duygularıyla, vicdanlarıyla en doğru kararı verecektir. Günün sonunda her şey çok güzel olacak”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir